מאמרים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים - מדוע בעיקר עסקים קטנים חייבים להשקיע בכך יותר?

ניהולו של עסק קטן הוא עניין מסובך למדי. בנוסף לצורך של בעל העסק להיות כולבויניק ולפתור את מרבית הבעיות בכוחות עצמו, הוא גם נאלץ לעגל פינות ולמצוא קיצורי דרך, שלא יעיקו על התקציב העסקי הזעום והדחוק של העסק הקטן. ישנם דברים רבים עליהם יכול עסק קטן לוותר, אולם שירותי מחשוב לעסקים קטנים אינם אחד מאותם הדברים. נכון, לפעמים, באופן טבעי, בעל העסק ינסה לחסוך גם כאן, אולם, בעסקים של ימינו, בהם מרבית הפעילות מתרחשת באמצעות המחשב ורשת האינטרנט, עד מהרה, עלול לגלות בעל עסק כזה, כי ה"חסכון" שעליו הייתה גאוותו, כלל איננו חסכון, וכי שירותי מחשוב לעסקים קטנים של חברה מקצועית המתמחה בתחום שירותי המחשוב, כמו C2k, לדוגמה, אינם מותרות, אלא צורך בסיסי.

מדוע חשובים שירותי מחשוב לעסקים קטנים?

בעסקים מרובי עובדים ותקציב (עסקים בינוניים ומעלה) אין בעיית כוח אדם או ציוד, ולרוב, גם בעיית התקציב דוחקת פחות. אבל, בעסק קטן, בו כל אגורה המוזרמת לתשלום אחד, נגרעת מתקציב של תחום אחר, חשוב במיוחד לוודא כי לא תהיינה תקלות בלתי צפויות, שלא רק תשבתנה את פעילותו הממוחשבת של העסק, אלא גם עלולות לנגוס בתקציב שלו. הדרך להתמודד עם תקלות כאלה, הוא תחזוקה שוטפת ומקצועית של ציוד המחשוב. מה, שכמובן, בעל העסק, יתקשה לספק, אלא אם כן העסק שלו עוסק במחשוב או בשירותי מחשוב.

כשאתה פותר בעיות שהן אינן בתחום העיסוק שלך, ההכנסה שלך נפגעת פעמיים

ברור למדי, כי שירותי מחשוב לעסקים קטנים, כאשר הם ניתנים על ידי גוף מקצועי ומנוסה, חוסכים התמודדות עם בעיות הצצות, אולם הם חוסכים לבעלי העסקים דבר נוסף - הם מפנים להם את הזמן לעסוק בתחום העיסוק שלהם, מקור הכנסתם, במקום לעסוק בניסיונות למצוא פתרונות לבעיות מחשוב בכוחות עצמם. עבור עסקים קטנים, בהם כל אגורה בתקציב קובעת, אין ספק, כי מניעת הבעיות, על ידי תחזוקה מקצועית שוטפת, הינה הדרך היעילה ביותר לחסכון.

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.