מאמרים

אבטחת מידע בענן למי, מתי ולמה

אבטחת מידע בענן הפכה בעשורים האחרונים לדרך היעילה והבטוחה ביותר לשמירה על מידע חיוני. מהי אבטחת מידע במחשבי ענן? מה היתרונות של אבטחת מידע בצורה הזאת? מהים הלקוחות הפוטנציאליים שנדרשת להם אבטחת מידע מהסוג הזה? בשורות הבאות נרחיב מעט בסוגיות הללו.

מהי אבטחת מידע במחשבי ענן

אבטחת מידע היא שמירה על ייחודיות המידע, שלמותו, נכונותו והסודיות שלו מפני גרימת נזק, בין השוגג ובין במזיד. בנוסף, נועדה אבטחת המידע למנוע גניבה, שיבוש מידע או שימוש לרעה בו, באמצעות אחסון המידע במחשבי ענן מאובטחים.

אבטחת מידע בענן מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים, המכירים על בוריו את התחום הרחב הזה והמיומנים על ביצוע פעולות שונות, במטרה להגביר ככל האפשר את הביטחון שמידע מכל סוג הנתון לפיקוח שלהם, לא ייפגע. הכינוי מחשבי ענן ניתן לחוות שרתים ומחשבים, המשרתות אתרי אינטרנט בסדרי גודל שונים. כחלק משירותי האחסון, מקבלים בעלי אתרים לרוב גם שירותי אבטחת מידע.

אבטחת מידע בענן – כל היתרונות

אבטחת מידע יכולה להתבצע בשני אופנים: האחד – באמצעות אנשי מחשבים המומחים לאבטחת מידע, שיהיו עובדי העסק או המוסד שהוא בעל האתר. העלויות של שיטת האבטחה הזאת הן גבוהות – בעיקר עלויות שכר, בנוסף לעלויות נוספות. אמנם שירותי אבטחת מידע במחשבי ענן ניתנים גם הם על ידי מומחים, אבל ההבדל העיקרי הוא שההוצאות על אבטחת המידע מתחלקות בין כל בעלי האתרים המאוחסנים במחשבי הענן. מהוצאות של אלפי שקלים בחודש ואולי יותר, צונחות ההוצאות של אבטחת המידע במחשבי הענן בעשרות אחוזים.

יתרון נוסף של אבטחת המידע בשיטה כאמור טמון בכך שכל ניסיון פגיעה באחר האתרים המאוחסנים בענן מתועד. הפתרון שמומחי אבטחת המידע ימצאו לבעיה אחת, מיושם תמיד בכל אתרי האינטרנט המאובטחים.

אנשי אבטחת המידע של C2Kנמנים עם הטובים והמיומנים ביותר בתחום. הם יעניקו לאתר שלך אבטחת מידע בענן, תוך שימוש מכסימאלי בניסיון המצטבר שלהם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולמצוא פתרון הולם לטווח רחוב, לבעיות האבטחה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת אתר מאובטח יותר ומוגן יותר.

אבטחת מידע בענן


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.