מאמרים

איזה עסקים זקוקים לשירותי גיבוי ענן?

ענן גיבוי | C2Kמחשוב הענן הפך לחלק בלתי נפרד מהנוף העסקי שלנו, כשהוא מחלק את העסקים לשלושה סוגים שונים: אלה ששעטו קדימה וכבר העבירו לשירותי עמן כל מה שניתן היה להעביר, יש להם ענן גיבוי, התוכנות שלהם יושבות בענן והם כבר שכחו מזמן את הזמן בו המצב לא היה כזה, אלה שלא עברו לענן, לא מכוונים לעבור לענן, ובכלל לא מבינים מהו מחשוב ענן ובשביל מה צריך אותו, והסוג השלישי - עסקים ששמעו משהו (לא בטוח שמספיק) על מחשוב הענן, הם מכירים, תיאורטית בלבד, את המונח ענן גיבוי, אבל עדיין אינם משוכנעים בנחיצותה של הטכנולוגיה או איננה בטוחים ברלוונטיות שלה לגביהם. לפניכם יתרונותיו של גיבוי בענן, כשהוא מתוחזק בידיה של חברה המתמחה בתחום, כמו C2k, לדוגמה.

 

גיבוי ענן - רובכם משתמשים בוורסיה שלו כבר עכשיו

למעשה, כבר שנים רבות אנחנו משתמשים בשירותי הענן, רק שאיננו מזהים אותם ככאלה, ולכן, איננו מקשרים בין הטכנולוגיות השונות המשרתות אותנו באופן שוטף לבין הצרכים שהן ממלאות. הנה, למשל, חשבון ה-Gmail שלכם. כמעט לכל אחד מאיתנו יש לפחות חשבון אחד כזה, ששרת המיילים שלו יושב בענן. בנוסף למייל, במסגרת שאר השירותים שלה, מציעה גוגל למשתמשיה גם נפח אחסון חינמי מסוים (Google Drive) שיכול לשמש אנשים פרטיים לצרכי גיבוי המידע שלהם. אבל, מאחר ומדובר בשטח אחסון חינמי ומוגבל למדי בגודלו, השימוש בו איננו מומלץ לעסקים שלמידע שלהם ישנה חשיבות.

 

איזה עסקים צריכים לגבות את המידע שלהם?

עד לפני מספר שנים הייתה חלוקה בין עסקים שנזקק לגיבוי מאחר ולמידע שלהם הייתה חשיבות, לבין עסקים הפטורים מכך. כיום, בעידן בו כל המסמכים שלנו ממוחשבים ומאגרי המידע שלנו הם דיגיטליים ואינם שמורים באלפוני טלפונים או מחברות עבות-כרס, גיבוי ענן הוא צורך שכל עסק - גדול או קטן, העוסק בתחומים מתקדמים או עוסק בתחומים פחות מתקדמים, בן סניף אחד או מרובה סניפים, נזקק לו, על מנת להבטיח את פעילותו התקינה והשוטפת של העסק, במידה ומשהו ישתבש.

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.