מאמרים

אילו פתרונות מחשוב לעסקים קטנים קיימים?

אם יש לכם עסק קטן או שאתם עומדים לפתוח אחד כזה, אתם חייבים פתרונות מחשוב לעסקים קטנים. למה? כי אין היום עסק שלא עובד עם מחשבים, עם אינטרנט ועם תוכנות שונות, ולמעשה היום ללא מערכת מחשוב מתקדמת אי אפשר באמת לעבוד. התקשורת עם הלקוחות והספקים, מערך השיווק, המכירות... – הכול מתנהל היום באמצעים ממוחשבים ונפילה שלהם או תפקוד לא טוב שלהם עלולים לגרום לנזקים אדירים. כל מה שצריך הוא חברה מקצועית כמו C2K שתספק את הפתרונות הללו, תתקין את מה שצריך ותבדוק שהכול עובד כמו שצריך ואין שום סיבה לדאגה. הנה כמה דוגמאות לפתרונות כאלו.


דוגמאות של פתרונות מחשוב לעסקים קטנים


פתרונות מחשוב לעסקים קטנים מתחילה עם שירותי תחזוקה לרשתות מחשבים, התקנה שלהם, מעקב אחר הפעילות שלהם ווידוא תקינות. יש שירותי חומרה ותוכנה ויש שירותי גיבוי מרחוק או גיבוי מקומי, יש שירותי ענן שונים ויש תחזוקת שרתים וירטואליים, וכמובן, שירותים של תמיכה מרחוק ושירותים של אבטחת מידע. חברה שמספקת את הפתרונות הללו ועוד רבים אחרים אמורה לספק מעטפת שלימה לכל הצרכים של עסק. היא אמורה לנטר ולעקוב אחר הנעשה בו מבחינת מחשוב ולהתערב בזמן כדי למנוע תקלות ובעיות משמעותיות יותר. הנה כמה דברים שחשוב לוודא שיש בחברה כזו לפני שמסכמים על עבודה איתה.


כמה דברים חשובים


נהוג לחשוב שהקפדה על פתרונות מחשוב לעסקים קטנים פחות קריטית מעסקים בינוניים וגדולים מה שלא נכון בעליל. כל עסק באשר הוא צריך את הטוב ביותר וחיסכון עכשיו יכול לעלות ביוקר אחר כך. איבוד נתונים לדוגמא יכול להפיל עסק בכל סדר גודל שהוא ולא כדאי לשחק עם זה. חברה מקצועית כמו חברת C2K של יובל טל צריכה להיות חברה עם ניסיון, חברה שיש לה רזומה עשיר בתחום ושהיא עוסקת כבר מספיק זמן בו. זו חברה שצריכה לתת מענה מהיר ויעיל וחברה שצריכה לספק שירות לקוחות לא פחות ממצוין. אם יש לכם המלצות על חברה כזו מה טוב, וחשוב לוודא את האותנטיות 

פתרונות מחשוב לעסקים קטנים


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.