שירותי מחשוב שירותי מחשוב
הקמת רשתות שירותי מחשוב שרתים וירטואלים שירותי מחשוב ענן גיבוי נתונים שירותי תמיכה מרחוק ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב מרכזיה טלפונית – מה חשוב לדעת? שירותי ענן לעסקים – כל מה שחשוב לדעת מנהל רשת מחשוב חשיבות התפקיד חברות אבטחת מידע התאמה אישית לצרכי העסק מרכזיה לעסק – האפשרויות השונות שירותי it  לעסקים – מה חשוב לדעת? שירותים לעסקים והשפעתם על התנהלות העסק שירותי ענן לעסקים קטנים – קבלת ההחלטות הנכונות שירותי ענן לעסקים – כל הפרטים החשובים

גיבוי נתונים

חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ, עומדת לרשותכם במתן שירותי גיבוי מרחוק המספקים הגנה מלאה על הנתונים העסקיים החשובים שלכם במקרים של כשלים בחומרה, מחיקת מידע או ווירוסים.

שירות גיבוי מרחוק הינו פתרון מושלם לבעיות הגיבוי של העסק - שירות זה מספק את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה על קבצים על ידי שמירת עותקים יומיומיים של הקבצים העסקיים. כל הקבצים מוצפנים באופן מלא, ניתנים לשיחזור מיידי ומגובים אוטומטית מדי יום.

דמיינו לעצמכם מצב בו אתם מגיעים בבוקר לבית העסק ומסתבר לכם כי בלילה פרצו וגנבו את כל המחשבים. מה תעשו אם לא יהיה לכם גיבוי נתונים מעודכן? בנוסף, מצב בו אתם עלולים לאבד את הנתונים יכול להיגרם בשל סיבות רבות נוספות, כגון: קריסה של מחשבים, חבלה של עובדי החברה, ווירוס חיצוני שתקף אתכם ועוד. במקום להיות בסיכון של אובדן נתונים עסקיים קריטיים המאוחסנים על המחשבים שלכם, פנו עוד היום אל מומחי חברת C2K ונשמח להתאים לכם את הפיתרון הטוב ביותר לצורך גיבוי נתונים ושמירה עליהם מפני כל נזק שיכול להיגרם להם.

ניתן להוריד גרסת ניסיון של שירותי הגיבוי המרוחק שלנו חינם למשך 14 ימי ניסיון, לחצו כאן להורדת גרסת הנסיון.

גיבוי נתונים


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.