שירותי מחשוב שירותי מחשוב
הקמת רשתות שירותי מחשוב שרתים וירטואלים שירותי מחשוב ענן גיבוי נתונים שירותי תמיכה מרחוק ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב מרכזיה טלפונית – מה חשוב לדעת? שירותי ענן לעסקים – כל מה שחשוב לדעת מנהל רשת מחשוב חשיבות התפקיד חברות אבטחת מידע התאמה אישית לצרכי העסק מרכזיה לעסק – האפשרויות השונות שירותי it  לעסקים – מה חשוב לדעת? שירותים לעסקים והשפעתם על התנהלות העסק שירותי ענן לעסקים קטנים – קבלת ההחלטות הנכונות שירותי ענן לעסקים – כל הפרטים החשובים

הקמת רשתות

חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ, מבצעת התקנת רשתות תקשורת וניהול רשתות מחשבים בידע ובמקצועיות שנים רבות. אנו נעניק לחברה שלכם פיתרונות איכותיים, נאתר את מקור הבעיות באירגון ונפתור אותן במלואן.

השירות שלנו הוקם במיוחד ל SMB - עסקים קטנים ובינוניים. בעזרת המומחים שלנו תוכלו לנהל באופן פשוט את מערך המיחשוב שלכם, להגדיל את התפוקה ואף במקרים מסויימים להקטין עלויות. הרשת שלכם תנוהל על ידי מנהלי רשתות עתירי ניסיון בשידרוג, הקמה ותחזוקת רשתות.

היתרונות בהקמת רשת תקשורת  

  • נוחות ויעילות - בעזרת פיתרון שיתופי של רשתות תקשורת, העובדים יכולים לשתף את הקבצים שלהם עם עובדים אחרים, לצפות בעבודה של עמיתיהם לעבודה, לשלוח מסמכים וקבצים בקלות ולגשת לקבצים מסוימים מכל עמדת מחשב בבית העסק.
  • אבטחת מידע - בעזרת איפיון נכון לפני השלב של הקמת רשת התקשורת ניתן לאבטח את המידע של בית העסק בצורה מיטבית ולא לחשוף מידע בפני אנשים לא רצויים.
  • בקרה על ביצועי העובדים - אם אתם רוצים להיות בטוחים שבזמן העבודה העובדים אכן עובדים ולא גולשים בפייסבוק או משחקים ברשת, הקמה של רשת מחשבים היא הצורה הטובה ביותר לבקרה מיקצועית על עבודתם.
  • הדפסה - בעזרת רשתות תקשורת ניתן להציב מספר מדפסות מרכזיות ולנתב אליהן את מחשבי החברה.

היתרונות בקבלת שירות בהקמת רשת תקשורת עם מומחי חברת C2K

  • טיפול מקצועי ויסודי במערך המיחשוב 
  • מחירים תחרותיים המותאמים לתקציב שלכם.
  • חומרה איכותית של החברות המובילות והאמינות בעולם עם אחריות ארוכת טווח.
  • שירות וטיפול במצבי חרום - מתן שרות לכל בעיה 24 שעות ביום באזור המרכז והצפון.

 

הקמת רשתות

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.