מאמרים


מה זה שרת בענן? מה זה שרת בענן?

עולם המחשוב עבר מהפך דרמטי בשנים האחרונות ומה שאחראי לזה הוא המושג "ענן" אך לא הענן שאנחנו מכירים בשמים... הענן הוא האינטרנט, או במילים אחרות, תחליף למשהו פיזי.

להמשך קריאה >
אילו פתרונות מחשוב לעסקים קטנים קיימים? אילו פתרונות מחשוב לעסקים קטנים קיימים?

אם יש לכם עסק קטן או שאתם עומדים לפתוח אחד כזה, אתם חייבים פתרונות מחשוב לעסקים קטנים. למה? כי אין היום עסק שלא עובד עם מחשבים, עם אינטרנט ועם תוכנות שונות, ולמעשה היום ללא מערכת מחשוב מתקדמת אי אפשר באמת לעבוד.

להמשך קריאה >
להיות מוכנים לכל תרחיש עם חברות אבטחת מידע להיות מוכנים לכל תרחיש עם חברות אבטחת מידע

חברות רבות למדו שתוכנות האנטי וירוס הסטנדרטיות כבר אינן מספיקות ויש להיעזר בחברות אבטחת מידע המתמחות בתחום

להמשך קריאה >
שירות וירטואלי בענן שירות וירטואלי בענן

שירות וירטואלי בענן הוא בעל יתרונות רבים שמשחררים אתכם כבעלי העסק מכבלים רבים (תרתי משמע...) בהם הייתם קשורים עד היום.

להמשך קריאה >
מה חשוב לדעת על שירותי ענן מיקרוסופט? מה חשוב לדעת על שירותי ענן מיקרוסופט?

שירותי ענן הם למעשה שירותי מחשוב הנמצאים במקומות שונים בעולם אך ניתנים להשכרה, שירותים אלו נחשבים לפופולאריים במיוחד בעיקר בגלל יתרונות הבאים לידי ביטוי באבטחת מידע ברמה גבוהה ובגיבוי. 

להמשך קריאה >
תפקידו של מנהל רשת מחשוב תפקידו של מנהל רשת מחשוב

כיום, חברות, ארגונים ועסקים בכל סדרי הגודל ומכל הענפים, לא יוכלו להתנהל ללא רשת מחשוב איכותית, אשר מותאמת באופן פרטני לצרכיהם. 

להמשך קריאה >
אבטחת מידע בענן למי, מתי ולמה אבטחת מידע בענן למי, מתי ולמה

אבטחת מידע בענן הפכה בעשורים האחרונים לדרך היעילה והבטוחה ביותר לשמירה על מידע חיוני. מהי אבטחת מידע במחשבי ענן? מה היתרונות של אבטחת מידע בצורה הזאת?

להמשך קריאה >
שרת בענן: אחסון ואבטחת מידע שרת בענן: אחסון ואבטחת מידע

שרת בענן הוא שרת מרוחק, שבו ניתן לאחסן מידע בלי צורך להחזיק שרתים מקומיים, עם כל המאמץ וההוצאות הכרוכים בכך. מה היתרונות של שרת מרוחק בענן?

להמשך קריאה >
אבטחת מידע בענן – איך לעשות את זה בהצלחה? אבטחת מידע בענן – איך לעשות את זה בהצלחה?

אם גם אתם חושבים שאבטחת מידע בענן היא האופציה הנכונה לעסק שלכם – אתם כמובן צודקים הודות ליתרונות הרבים אבל יש לעשות זאת נכון

להמשך קריאה >
מנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות – המקצוע של המאה ה-21 מנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות – המקצוע של המאה ה-21

פתחתם עסק חדש והמשרד מעוצב וכעת יש לדאוג ללחם ולחמאה של העסק והיא רשת המחשבים לעבודה שוטפת ותקשורת תקינה בין עובדי המשרד

להמשך קריאה >
אבטחת רשתות ומוכנות לסייבר אבטחת רשתות ומוכנות לסייבר

התפתחות האינטרנט זימנה לפתחנו עידן הטכנולוגי שבו מהווה המחשוב העסקי חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מניהולו השוטף של בית העסק. מכאן עולה חשיבותה של אבטחת רשתות, הכוללת הגנה רב שכבתית ומאפשרת זיהוי של כשלים אופציונליים באבטחת המידע עוד בטרם התרחשותם.

להמשך קריאה >
שירותי גיבוי בענן - חושבים שאין לכם צורך בהם? תחשבו שוב! שירותי גיבוי בענן - חושבים שאין לכם צורך בהם? תחשבו שוב!

שירותי גיבוי בענן מאפשרים לכם לדעת, כי המשאב החיוני ביותר שלכם, המידע, אותו אתם עובדים קשה כדי להשיג ולייצר, מוגן מפני פגיעה, גם במקרה של פגיעה פיזית בעסק שלכם. כמובן שגיבוי בענן, לכשעצמו, איננו מספיק, אלא גם צריך לבדוק כי החברה המציעה אותו תהיה חברה מקצו

להמשך קריאה >
שירותי IT לעסקים - הדרך להצעיד את העסק שלך להצלחה! שירותי IT לעסקים - הדרך להצעיד את העסק שלך להצלחה!

שירותי IT לעסקים, בין אם InHouse ובין אם באאוטסורסינג, הם משהו שאף ארגון איננו יכול להסתדר בלעדיו. חברות מקצועיות המתמחות באספקת פתרונות לשירותי מחשוב ותקשורת למגזר העסקי, כמו C2k, למשל, ובכך, נפתרות עבור העסק/הארגון הבעיות הכרוכות בהעסקת איש IT משלהם, על

להמשך קריאה >
איזה עסקים זקוקים לשירותי גיבוי ענן? איזה עסקים זקוקים לשירותי גיבוי ענן?

לפניכם יתרונותיו של הגיבוי בענן, כשהוא מתוחזק בידיה של חברה המתמחה בתחום, כמו C2k, לדוגמה.

להמשך קריאה >
בוחרים מרכזיה לעסק? שלושה דברים שתצטרכו לברר בוחרים מרכזיה לעסק? שלושה דברים שתצטרכו לברר

ברוב המקרים, במיוחד בעסקים שעיקר פעילותם נסבה סביב לשיחות הטלפון, מרכזייה לעסק, בעיקר כאשר היא נרכשת ומתוחזקת על ידי חברה המתמחה בתחום, כמו C2k, למשל, יכולה לייעל את הפעילות, למקסם את האפקטיביות שלה ולהגדיל את הרווחים אותם מפיק העסק מפעילותו.

להמשך קריאה >
גיבוי בענן לעסקים - ה-DR במיטבו גיבוי בענן לעסקים - ה-DR במיטבו

השתלבותו של גיבוי בענן לעסקים בפורמט המחשוב העסקי השגרתי הייתה צפויה, מאחר והיא משלבת בין מספר רכיבים חיוניים לעסקים - הצורך בגיבוי, הצורך בהרחקת הגיבוי פיזית מבית העסק או מהארגון והצורך ביכולת שחזור קלה וזמינה, במקרה של אסון או בעיה כלשהי. חברות מקצועיות

להמשך קריאה >
שירותי מחשוב לעסקים קטנים - מדוע בעיקר עסקים קטנים חייבים להשקיע בכך יותר? שירותי מחשוב לעסקים קטנים - מדוע בעיקר עסקים קטנים חייבים להשקיע בכך יותר?

ניהולו של עסק קטן הוא עניין מסובך למדי בנוסף לצורך של בעל העסק להיות כולבויניק ולפתור את מרבית הבעיות בכוחות עצמו, הוא גם נאלץ לעגל פינות ולמצוא קיצורי דרך, שלא יעיקו על התקציב העסקי הזעום והדחוק של העסק הקטן.

להמשך קריאה >
שירותי IT לעסקים - האם יש הבדל בצורך בין עסקים קטנים לגדולים? שירותי IT לעסקים - האם יש הבדל בצורך בין עסקים קטנים לגדולים?

אחת מהמגמות הרווחות ביותר של חברות מובילות המציעות שירותי IT לעסקים, כמו C2k, למשל, הוא הנגשת כל אותם ציוד וכוח אדם מקצועי, אשר נחשבים ל"מותרות" שברשותם של ארגונים גדולים, ולהפוך אותם לזמינים גם לחברות ולארגונים הקטנים. הן עושות זאת בפורמטי התקשרות שונים.

להמשך קריאה >
מנהל רשת מחשוב: תפקיד הכרחי לכל עסק מנהל רשת מחשוב: תפקיד הכרחי לכל עסק

התקנה וניהול מקצועי שוטף של רשתות התקשורת ומערך המחשוב הוא הליך חשוב בכל עסק. המומחים מבית חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ מסבירים שמנהל רשת מחשוב אחראי לתפעולה השוטף של המערכת, למתן גיבוי ולאבטחת המידע.

להמשך קריאה >
בעל עסק? כמה דברים שכדאי לך לדעת על טכנולוגיית המחשוב של ענן מיקרוסופט בעל עסק? כמה דברים שכדאי לך לדעת על טכנולוגיית המחשוב של ענן מיקרוסופט

בשנים האחרונות ניתן להיתקל יותר ויותר בטכנולוגיית המחשוב של ענן מיקרוסופט שכבשה בסערה את שוק המחשוב העולמי הן בגזרה העסקית והן בגזרה הפרטית, ונושאת עימה הבטחה לאבטחה ברמה שטרם הכרנו, לצד מעטפת רחבה של יתרונות שימוש. מהי טכנולוגיית המחשוב הזו? מה עומד מאחו

להמשך קריאה >