מאמרים

מה זה שרת בענן?

עולם המחשוב עבר מהפך דרמטי בשנים האחרונות ומה שאחראי לזה הוא המושג "ענן" אך לא הענן שאנחנו מכירים בשמים... הענן הוא האינטרנט, או במילים אחרות, תחליף למשהו פיזי. יש שרתים פיזיים חזקים מאוד עם רכיבי חומרה עם יכולות מרשימות. את אותם השרתים אפשר לחלק לתת שרתים באמצעות מיכשור ותוכנות מתקדמות כשהשרתים הללו הם שרתים וירטואליים. כל אחד כזה הוא שרת בענן, ואפשר לשכור אותו כשרת בו עושים שימוש בדיוק כמו שרת פיזי. שרתים כאלו נמצאים בדרך כלל בחוות שרתים מרוחקת, והם מספקים גישה למידע העסקי ולשולחן העבודה. חברת C2K מספקת את השרתים הללו כמו גם שירותי מיחשוב רלוונטיים אחרים.


דוגמאות לעבודה עם שרת בענן


אם אתם רוצים להבין יותר מהו שרת בענן, הנה כמה דוגמאות לשימושים בו ואיך הוא מייעל את העבודה והעסק. אם ניקח לדוגמא אנשי מכירות שעובדים בעסק מסוים. הם צריכים כל הזמן לעדכן את מי שצריך מה בנוגע למכירות, צריכים לשלוח מיילים ללקוחות פוטנציאליים ולעשות שימוש בשרת בדרכים נוספות. ה"בעיה" היא שהם עובדים בשטח ובעבר הם היו צריכים כל פעם להגיע למשרד וממנו לשלוח את המיילים שלהם. אם השרת הוא בענן הם כבר לא צריכים להגיע למשרד. יש להם גישה אליו מכל מקום ובכל זמן וכמובן מכל מחשב או מכשיר אחר שמחובר לאינטרנט והם יכולים לבצע את המוטל עליהם ללא כל בעיה.


יתרונות המעבר לשרת וירטואלי בענן


אם אתם בעלי עסק מסוים שרת בענן יכול להיות בחירה מצוינת בשבילכם. יש לו כמה יתרונות חשובים כמו זמינות כל הזמן ובלי החשש שהוא ייפגע, שלא כמו בשרת פיזי, אפשר לשנות את החומרה שלו ללא כל בעיה ובלי עליות גבוהות, הוא נוח וניתן לגשת אליו מכל מקום והוא עם קרוב לאפס תקלות. חברת C2K מספקת שרתים בענן כמו גם תחזוקה שלהם ושירותים נוספים, ואם אתם צריכים שירותי מחשוב הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לברר על החברה שמספקת לכם את השירותים הללו כדי שהם יהיו באמת איכותיים. 


שרת בענן


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.