מאמרים

מנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות – המקצוע של המאה ה-21

אז פתחתם סוף כל סוף משרד משלכם, עיצבתם את החלל באופן שמשווה לו את התדמית המקצועית שאתם מעוניינים ליצור בקרב לקוחות ושותפים, שכרתם עובדים וגיבשתם תכנית עסקית סדורה. כעת נותר לכם רק להתפנות לעבודה השוטפת במשרד. וזו, בתקופה בה אנו חיים, מושתתת בראש ובראשונה על קיומה של רשת מחשבים מתפקדת שתאפשר לעובדים לתקשר זה עם זה ולחלוק מידע ונתונים בזמן אמת, להתעדכן בכל רגע נתון במצב ההתקשרות עם כל אחד מלקוחות החברה (CRM – ניהול קשרי לקוחות) ולערוך בדיקות וחישובים הכרחיים.

 

אלא שניהול רשת כזו מחייב ידע, ניסיון ומיומנות מקצועיים החיוניים למניעת ובמידת הצורך פתרון תקלות טכניות, תיקוני חומרה ועדכון ורישוי תוכנה, גיבוי המידע ואבטחתו מפני ריגול תעשייתי, גניבה ופריצה פוטנציאליים. עבור כל אלו לא מספיק רק להחזיק שורה של מחשבים נייחים טובים – אלא יש לפנות לגורם מקצועי בדמות מנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות.

אבטחת רשתות

מנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות – העתיד כבר כאן

חברת C2K הוקמה לפני כעשרים שנה במטרה להגשים חזון שלפיו כל משרד בישראל ראוי לשירותי מחשוב מגוונים מקצועיים, יעילים ואיכותיים. כיום נחשבת החברה לאחת המובילות בארץ בתחום שירותי המחשוב לעסקים ושירותי מחשבים בכלל. החברה מתמחה בשירותי חומרה ותוכנה, הקמת רשתות מחשבים, ביצוע גיבוי נתונים מקומי ומרחוק, מתן פיתרונות בתחום אבטחת מידע ועוד. שירותי המחשוב שהיא מעניקה ופתרונות ה-IT המגוונים שהיא מתכננת מותאם במדויק לצרכיהם הייחודיים של כל ארגון ובית עסק. גם בתחום מנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות מדובר בחברה המעניקה שירות העומד בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר.

 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

נגמרו הימים שבהם נאלצתם להתחבט בשאלה כיצד לתפעל את רשת המחשבים שהקמתם בעבודה ולבזבז לריק זמן ומשאבים מיותרים על מנת לדאוג לניהולה ולאבטחתה. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק גם לכם שירות מקצועי ואיכותי בכל הנוגע למנהל רשת מחשוב כולל אבטחת רשתות, שיעניק לכם שקט נפשי ויתרון טכנולוגי על פני המתחרים בתחום וישחרר אתכם לעסוק בעבודה עצמה. אנו מאמינים בגיבוש פתרונות IP בשיתוף מלא עם כל אחד מלקוחותינו, על מנת לוודא שיענו באופן מלא על שאיפותיו, צרכיו וחזונו.


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.