תקשורת
מרכזיית IP מרכזיות מיחשוב ענן (מרכזיות בענן)

מרכזיית IP

חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ, עומדת לשירותכם במתן פתרונות בתחום התקשורת. כיום, נהוגים שני פתרונות מרכזיים: מרכזיות ענן ומרכזיות IP.

מרכזיות IP (VoIP)

התפקיד של מרכזיות IP, זהה לתפקיד של מרכזיות רגילות. כלומר, לטווח ולנתב בין שיחות יוצאות ונכנסות באירגון ובשיחות בין העובדים עצמם. מרכזיות IP, עושות שימוש בטכנולוגיה אשר נקראת VoIP- Voice over IP העושה שימוש בקווי הטלפון הקיימים של העסק ולכן, חוסכת את העלויות ברכישת קווים נוספים וחיבורם.  בנוסף, מרכזיות IP משלבות את הנוחות שבשימוש בקווי טלפון עם תכונות נוספות, כגון: רישום שיחות, הקלטות ושילוב עם מערכות  Call Center.

קיימים שני סוגי מרכזיות IP: מרכזיות Pure VoIP - מרכזיות שיוצרו כמרכזיות IP ותומכות בתכונות ה-IP באופן מושלם, ומרכזיות TDM או מרכזיות דיגיטליות שהן מרכזיות היברידיות ששודרגו למרכזיות VoIP ולכן לפעמים יש קושי בהתאמה עם חלק מתכונות בקרת השיחות.

מרכזיות IP מתאימות לכל בית עסק, אבל יתרונן באירגונים בעלי סניפים רבים או באירגונים המעוניינים להקטין את עלויות השיחות, במרכזיות אלו שיחה בינלאומית תעלה כמו שיחה מקומית ושיחות בין עובדים בתוך המרכזייה יהיו ללא עלות כלל. בנוסף, מרכזיות IP זולות וקלות יותר להתקנה מאשר מרכזיות מבוססות חומרה והבקרה עליהן נעשית דרך ממשק אינטרנט פשוט וקל לשימוש. 

מרכזייIPip

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.