שירותי מחשוב שירותי מחשוב
הקמת רשתות שירותי מחשוב שרתים וירטואלים שירותי מחשוב ענן גיבוי נתונים שירותי תמיכה מרחוק ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב מרכזיה טלפונית – מה חשוב לדעת? שירותי ענן לעסקים – כל מה שחשוב לדעת מנהל רשת מחשוב חשיבות התפקיד חברות אבטחת מידע התאמה אישית לצרכי העסק מרכזיה לעסק – האפשרויות השונות שירותי it  לעסקים – מה חשוב לדעת? שירותים לעסקים והשפעתם על התנהלות העסק שירותי ענן לעסקים קטנים – קבלת ההחלטות הנכונות שירותי ענן לעסקים – כל הפרטים החשובים

ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב

טכנולוגית המחשבים הפכה את העולם למשגשג, קידמה את המדע, התקשורת, הבידור ועיסוקי הפנאי. אבל התכנים השמורים במחשבים או ברשתות עשויים להינזק או אפילו להיגנב. משום כך, חשוב לבצע גיבוי. ואפשר לעשות זאת בצורה הכי מתקדמת, על בסיס ענן גיבוי. שמירה מלאה, של כל הנתונים החשובים לכם. ולא סתם חשוב לבצע זאת באופן מזדמן. חשוב לבצע את הפעולה הזאת בקביעות. כדי שתמיד הנתונים, המידע והמשאבים העסקיים והפרטיים שלכם יהיו זמינים, גם אם קרתה חלילה תקלה או אפילו חבלה. גיבוי, לראש שקט. 


ענן גיבוי, גיבוי יעיל ומרחוק 

חלפו הימים שבהם כדי לבצע גיבוי היה צריך להיעזר בכוננים נשלפים או לבצע פעולות יזומות. טכנולוגית הענן מאפשרת לכל עסק, לארגונים קטנים וגם לעסקים גדולים, לבצע גיבוי כחלק מהשגרה השוטפת. ענן גיבוי עובד מצוין, מפני שזהו גיבוי מרחוק. כלומר, לא יכול להיווצר מצב שבו מישהו פורץ למשרד, גונב את הכונן ומשאיר אתכם חסרי אונים. כשיש גיבוי בענן אתם תמיד יכולים להיות רגועים. 


גיבוי קבוע, אי אפשר לשכוח 

מי שמבצע גיבוי באופן עצמאי עשוי לגלות יום אחד שדווקא ברגע הכי לא מתאים, הפעולה ה זאת לא בוצעה. גיבוי ענן ניתן להגדיר לפעולה אוטומטית, בשוטף. כלומר, אין שום בעיה שהגיבוי יתבצע אפילו בכל יום. כל הנתונים העסקיים והמאגרים שלכם שמורים ותמיד מעודכנים. לא משנה אם המחשב במשרד קרס או שווירוס השתלט על הרשת בעבודה, הגיבוי המרוחק שומר אתכם בעניינים. וחשוב להוסיף כי הענן הינו מאובטח. זהו שירות שבו אבטחת המידע והסייבר מהווים חלק מהעניין. כלומר, הנתונים שלכם והמידע החשוב במחשבים גם מגובה, גם מאובטח וגם שמור.  


בלי חוכמות, אפשר להתנסות 

יתכן שאתם לא בטוחים שהגיבוי בענן ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. יתכן שנדמה לכם שנוח לכם עם המצב הקיים. אם יש ספק, אתם פשוט יכולים להתנסות, ניתן להזמין שירות ענן גיבוי לתקופת התנסות וניסיון, ללא התחייבות. איפה? C2k. חברה וותיקה בניהולו של יובל טל לכל פתרונות המחשוב לפרטיים ועסקים. עשרים שנות ניסיון, הרבה מאוד לקוחות מרוצים. גם לכם מגיע להתנסות, בלי חוכמות. 

 

ענן גיבוי | c2k


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.