מאמרים

בעל עסק? כמה דברים שכדאי לך לדעת על טכנולוגיית המחשוב של ענן מיקרוסופט

בעלי עסק? מעוניינים לחסוך את הצורך ברכישה ובהטמעת תכנות וחומרות בשווי של אלפי שקלים? לחסוך את הצורך באחזקת שרתים במקום אחסון? מחפשים סביבת המחשוב המאפשרת לכם להתחבר אל החברה ולהתנהל מול העובדים מכל מקום ברחבי העולם ומכל מכשיר? מעוניינים בשירותי גיבוי מרחוק להגנה חזקה מפני ווירוסים שונים שעלולים להסב לחברה נזק רב?

על ענן מיקרוסופט שמעתם? בשנים האחרונות ניתן להיתקל יותר ויותר בטכנולוגיית המחשוב ענן מיקרוסופט שכבשה בסערה את שוק המחשוב העולמי הן בגזרה העסקית והן בגזרה הפרטית, ונושאת עימה הבטחה לאבטחה ברמה שטרם הכרנו, לצד מעטפת רחבה של יתרונות שימוש. מהי טכנולוגיית המחשוב הזו? מה עומד מאחוריה ולמי היא מיועדת?

רמות ביצועים גבוהות, רמת אבטחה אופטימלית וכושר גיבוי מתקדם

המומחים מבית חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ, בבעלותו של יובל טל, המהווה שותפה מורשית של חברת מיקרוסופט ומוסמכת למתן שירותי ענן Office365, מסבירים שענן מיקרוסופט (Cloud Computing) מהווה, למעשה, טכנולוגיית מחשוב חדשנית ומתקדמת שמציעה שירותי מחשב ושמירה על כל מאגר המידע באמצעות חוות שרתים מרוחקת כתחליף לשמירת מאגר המידע במחשב הפרטי.

מחברת C2K  מציינים שהגישה אל המידע נעשית דרך רשת האינטרנט, מה שמאפשר נגישות אל המידע מכל מקום בעולם ובכל נקודת זמן. הרעיון שמסתתר מאחורי אותה הטכנולוגיה הוא שהמידע מאוכסן בשרתי מידע הממוקמים בחוות שרתים גדולות של חברות המחשוב מהמובילות בעולם, כמו לדוגמה מיקרוסופט, באופן שמזכה את המשתמשים ברמת אבטחה אופטימלית, כושר גיבוי מתקדם ורמות ביצועים שנתקשה להשיג בסביבות המחשוב המוכרות לנו כיום.

ענן מיקרוסופט: התאמה אישית אל צורכי העסק הספציפיים

מחברת C2K מוסיפים שבאופן תאורטי מספקת טכנולוגיית המחשוב ענן מיקרוסופט שיפור ביצועי המחשב כמו גם העלאת נפח שטח האחסון בעלות מינימלית. בפועל מציעה חברת מיקרוסופט מעטפת רחבה של שירותי מחשוב שונים בתחום הענן, שמסוגלת לשרת מגוון תחומי עיסוק כמו מנהלי מערכות מחשוב ארגוניים, מפעילי אתרי אינטרנט, מפתחים וכן הלאה.

טכנולוגיית המחשוב ענן מיקרוסופט מספקת שירותים הן למגזר העסקי והן לשוק הפרטי. עם זאת, בשוק הפרטי נהוג לעשות שימוש במערכות מחשוב ענן לצורך אחסון מידע בעל נפח גדול בעלויות נמוכות במיוחד, בעוד שהמגזר העסקי יכול ליהנות ממערכת מחשוב מותאמת אישית אל צורכי העסק הספציפיים, כמו לדוגמה מערכות מחשוב המיועדות לאחסון מידע עסקי, מערכות המותאמות לבוני אתרים, מערכות פיתוח המותאמות לצורכיהם של מפתחים וכיוצא בזה.

ענן מיקרוסופט – היתרונות על פני שירותי ענן אחרים  

 
את היתרונות הרבים הטמונים בשירותי ענן, כולם כבר מכירים, מה שאולי עוד לא כולם יודעים, זה איך לבחור את החברה אשר תציע את אותם השירותים. 
כל מי שמעוניין ליהנות משירותי ענן, עתיד לגלות שיש מספר אפשרויות שונות, הבאות לידי ביטוי בחברות גדולות המציעות את השירותים – כאשר אחת מהבולטות שביניהן היא מיקרוסופט.
שירותי ענן מיקרוסופט נחשבים לאחת מהאפשרויות הפופולאריות ביותר ולו בשל השם הטוב, המוניטין וההיכרות עם חברת מיקרוסופט על כל פועלה.
אבל כאן חשוב לציין שלצד השם הטוב של החברה, יש עוד לא מעט יתרונות ותועלות, בגינה ההמלצה תהיה להעדיף דווקא את שירותי הענן שלה על פני שירותי ענן של חברות אחרות.

 

למה לבחור דווקא בשירותי ענן מיקרוסופט?


ראשית כל, הבוחרים ענן מיקרוסופט יכולים ליהנות מחבילות שונות המותאמות באופן פרטני לדרישותיהם, צרכיהם והתקציב אותו הם מייעדים עבור המטרה.
שירותי הענן של מיקרוסופט כוללים קשת רחבה במיוחד של יישומים, המותאמים באופן אישי לצרכיהם המשתנים של ארגונים, חברות ועסקים.
הגמישות הזאת, מאפשרת לכל אחד מהמשתמשים בשירותי הענן, ליהנות מחליפה התפורה באופן מושלם למידותיו.
כך יוצא שכל בעלי העסקים אשר אינם מעוניינים להוציא סכומי כסף מיותרים או לקבל חבילת שירותים שברובם הם כלל לא משתמשים, יוכלו למצוא בשירותי הענן של מיקרוסופט ככתובת הטובה, האיכותית והחסכונית ביותר לכל הדרישות שלהם.


הצעד הראשון בדרך לשירותי הענן של מיקרוסופט 


אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הטמונים בשירותי ענן מיקרוסופט ולא יודעים מהיכן להתחיל, חשוב שתבחרו בחברה מקצועית ומנוסה, אשר תוכל לסייע לכם בתכנון וביישום בפועל של שירותי הענן ובחלק מהמקרים, גם תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מחשוב אחרים.
C2K מחשבים הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר הוקמה לפני למעלה מעשרים שנה ומיום הקמתה, צברה שם ומוניטין באספקה של פתרונות מחשוב ותקשורת הן עבור חברות ועסקים והן עבור לקוחות פרטיים.
מוזמנים ליצור קשר עם החברה ולעשות את הצעד הראשון בדרך ליהנות מכל היתרונות של שירותי ענן מיקרוסופט. 

ענן מיקרוסופט | c2k מחשבים


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.