מאמרים

שירותי גיבוי בענן - חושבים שאין לכם צורך בהם? תחשבו שוב!

גם אם אינכם טכנולוגים מובהקים, וגם אם כל מה שים לכם בעסק הוא מחשב אחד בודד, עדיין שירותי גיבוי בענן הם אחד מהצרכים הבסיסיים שלכם. יתכן שאתם מנהלים עסק קטן בן מספר עובדים, ובטוחים (כמו כולנו) שלכם זה לא יקרה, אבל אובדן אקוטי של מידע מדורג כאח מהגורמים הגבוהים ברשימת הסיבות לקריסתם של עסקים - במיוחד עסקים קטנים! שירותי גיבוי בענן מאפשרים לכם לדעת, כי המשאב החיוני ביותר שלכם, המידע, אותו אתם עובדים קשה כדי להשיג ולייצר, מוגן מפני פגיעה, גם במקרה של פגיעה פיזית בעסק שלכם. כמובן שגיבוי בענן, לכשעצמו, איננו מספיק, אלא גם צריך לבדוק כי החברה המציעה אותו תהיה חברה מקצועית המתמחה בתחום, כמו C2k, למשל.

מפני מה מגינים עליכם שירותי גיבוי בענן?

עד פני מספר שנים, בשל מגבלותיהן של הטכנולוגיות שעמדו לרשותנו, גיבינו את המידע על דיסקטים, דיסקים, החסנים ניידים וכד'. אמצעים פיזיים, אשר לרוב נשמרו בדיוק באותו המקום בו היה ממוקם מקור המידע (המחשב או השרת). כך שגם אם נהלי הגיבוי שלכם היו קפדניים ומפותחים, המצב היחיד שהם היו מסוגלים להושיע אתכם ממנו, היה קריסה של המחשב או השרת שעליו היה שמור החומר המקורי. כן, זה היה אידיוטי, אבל צריך לזכור, כי באותם ימים, הסכנות העיקריות שנשקפו למידע הגיעו מצידם של האקרים אידיאולוגיים או מרגלים-מזיקים על בסיס עסקי, כך שגיבוי בדרך זו הספיק לחלוטין. כיום, בצד הסיכונים שהתרבו והסתעפו, קמו טכנולוגיות חדשות, שמאפשרות לנו להתמודד עם הסיכונים בצורה רוחבית ומקיפה הרבה יותר.

אבל אני עסק קטן, מי בכלל יחמוד את המידע שלי?

יובל טל, בעלי חברת C2K, מסביר כי המידע של העסק הקטן אולי איננו שווה הרבה להאקרים הגדולים אבל עבור העסק עצמו, ערכו לא יסולא בפז, אחרת, לשם מה הוא טרח לאגור, לצבור ולנהל אותו? לכן, שירותי גיבוי בענן מגינים על המידע שלכם, גם אם העסק שלכם הוא זעיר. פשוט, המידע שלכם חשוב לכם, חשוב לעסק שלכם, בזה זה מתחיל ובזה זה מסתיים!

 

שירותי גיבוי בענן | C2K


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.