מאמרים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים - מדוע בעיקר עסקים קטנים חייבים להשקיע בכך יותר?

ניהולו של עסק קטן הוא עניין מסובך למדי. בנוסף לצורך של בעל העסק להיות כולבויניק ולפתור את מרבית הבעיות בכוחות עצמו, הוא גם נאלץ לעגל פינות ולמצוא קיצורי דרך, שלא יעיקו על התקציב העסקי הזעום והדחוק של העסק הקטן. ישנם דברים רבים עליהם יכול עסק קטן לוותר, אולם שירותי מחשוב לעסקים קטנים אינם אחד מאותם הדברים. נכון, לפעמים, באופן טבעי, בעל העסק ינסה לחסוך גם כאן, אולם, בעסקים של ימינו, בהם מרבית הפעילות מתרחשת באמצעות המחשב ורשת האינטרנט, עד מהרה, עלול לגלות בעל עסק כזה, כי ה"חסכון" שעליו הייתה גאוותו, כלל איננו חסכון, וכי שירותי מחשוב לעסקים קטנים של חברה מקצועית המתמחה בתחום שירותי המחשוב, כמו C2k, לדוגמה, אינם מותרות, אלא צורך בסיסי.

מדוע חשובים שירותי מחשוב לעסקים קטנים?

בעסקים מרובי עובדים ותקציב (עסקים בינוניים ומעלה) אין בעיית כוח אדם או ציוד, ולרוב, גם בעיית התקציב דוחקת פחות. אבל, בעסק קטן, בו כל אגורה המוזרמת לתשלום אחד, נגרעת מתקציב של תחום אחר, חשוב במיוחד לוודא כי לא תהיינה תקלות בלתי צפויות, שלא רק תשבתנה את פעילותו הממוחשבת של העסק, אלא גם עלולות לנגוס בתקציב שלו. הדרך להתמודד עם תקלות כאלה, הוא תחזוקה שוטפת ומקצועית של ציוד המחשוב. מה, שכמובן, בעל העסק, יתקשה לספק, אלא אם כן העסק שלו עוסק במחשוב או בשירותי מחשוב.

כשאתה פותר בעיות שהן אינן בתחום העיסוק שלך, ההכנסה שלך נפגעת פעמיים

ברור למדי, כי שירותי מחשוב לעסקים קטנים, כאשר הם ניתנים על ידי גוף מקצועי ומנוסה, חוסכים התמודדות עם בעיות הצצות, אולם הם חוסכים לבעלי העסקים דבר נוסף - הם מפנים להם את הזמן לעסוק בתחום העיסוק שלהם, מקור הכנסתם, במקום לעסוק בניסיונות למצוא פתרונות לבעיות מחשוב בכוחות עצמם. עבור עסקים קטנים, בהם כל אגורה בתקציב קובעת, אין ספק, כי מניעת הבעיות, על ידי תחזוקה מקצועית שוטפת, הינה הדרך היעילה ביותר לחסכון.

שירותי מחשב לעסקים קטנים – השירותים שאתם חייבים לעצמכם

אם אתם הבעלים של עסק קטן אתם בטח עסוקים עד מעל הראש בניהול השוטף, כך שלעיתים אתם נאלצים לעשות קיצורי דרך ולעגל פינות במטרה אחת - לא להעיק עוד יותר על התקציב שלכם שהוא מן הסתם זעום מלכתחילה. עם זאת, יש שירותים עסקיים שאסור לוותר עליהם, למשל שירותי מחשב לעסקים קטנים שבהם חסכון עולה ביוקר.

לא מותרות אלא הכרח

למעשה, שירותי מחשב לעסקים קטנים הם בגדר הכרח עסקי לכל דבר ועניין וזאת מסיבה אחת – כל תקלת מחשוב בלתי צפויה יכולה לשבש את העסק שלכם ולנגוס בתקציב היקר (תרתי משמע). המשמעות היא הפסד כלכלי רב  כי זמן עבודה יקר ערך פשוט מתבזבז לשווא. ואנחנו בטוחים שאתם כבר יודעים שבימינו זמן לא שווה כסף אלא שווה הרבה כסף.

למעשה, הדרך הפשוטה ביותר למנוע תקלות מחשוב ולטפל בהן כשהן קטנות היא תחזוקה מקצועית שוטפת. עם זאת, מכיוון שאתם כנראה אנשי מחשבים אלא אנשי עסקים, אין סיכוי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם ובהצלחה הנדרשת. היינו אומרים שהדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות היא פשוט למנוע אותן, אבל למה שלא תפנו למומחים ותגלו זאת בעצמכם?

הכירו את המומחים

אתם מוזמנים להכיר את המומחים של חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ – חברה עם יותר מ-20 שנות נסיון בתחום אספקת שירותי מחשוב ותקשורת למגזר העסקי. אנשי החברה, בראשותו של יובל טל מחויבים לאיכות ולרמת השירות הגבוהים ביותר בכל השירותים שהם מספקים, כך שאתם נמצאים בידיים המקצועיות הכי טובות שיש בתחום המחשוב.

למעשה, אנשי החברה עומדים לרשותכם לכל אורך הדרך החל משלב הניתוח והאיפיון של שירותי המחשוב, דרך ההשמה, ההטמעה והתמיכה ועד לתחזוקה השוטפת של עסק קיים. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי החברה מעסיקה צוות עובדים מיומן, כזה שברשותו גם תארי הסמכה רלוונטיים וגם יכולת לוגיסטית למתן שירות מקצועי.

אתם מוזמנים להשאיר לאנשי החברה הודעה באתר האינטרנט שלהם ולהיווכח בעצמכם בעובדה אחת – העובדה שאתם מנהלים עסק קטן אין פירושה שתספקו בשירותי מחשב לעסקים קטנים פחות ממושלמים. אז למה אתם מחכים?

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.