שירותי מחשוב שירותי מחשוב
הקמת רשתות שירותי מחשוב שרתים וירטואלים שירותי מחשוב ענן גיבוי נתונים שירותי תמיכה מרחוק ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב מרכזיה טלפונית – מה חשוב לדעת? שירותי ענן לעסקים – כל מה שחשוב לדעת מנהל רשת מחשוב חשיבות התפקיד חברות אבטחת מידע התאמה אישית לצרכי העסק מרכזיה לעסק – האפשרויות השונות שירותי it  לעסקים – מה חשוב לדעת? שירותים לעסקים והשפעתם על התנהלות העסק שירותי ענן לעסקים קטנים – קבלת ההחלטות הנכונות שירותי ענן לעסקים – כל הפרטים החשובים

שירותי מחשוב ענן

חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ בבעלות יובל טל, הינה שותפה מוסמכת ומורשית של חברת מייקרוסופט לשירותי הענן Office365. אנו מציעים שירותי מחשוב ענן מהמובילים והמקצועיים ביותר בהתאמה מלאה לצרכים המדוייקים שלכם.

היתרונות של שירותי מחשוב ענן  

  • חיסכון כספי של אלפי שקלים - השימוש בשירותי מחשוב ענן חוסך את הצורך ברכישת חומרות ותוכנות ובהטמעתם. ובנוסף חיסכון באחזקת שרתים, בהוצאות חשמל ובמקום איחסון וכמובן, אין צורך בהוצאה כספית נוספת עבור עדכוני תוכנה.
  • עבודה מכל מקום - ניתן להתחבר לחברה מכל מקום ומכל מכשיר באמצעות קישור לאינטרנט בלבד.
  • שרתי דואר - שירות של שרתי דואר מרוחקים המקלים על ההתנהלות של העובדים בחברה מכל מקום.
  • גיבוי מלא - שירותי גיבוי מרחוק כך שהמידע והנתונים של החברה שמורים ומוגנים בצורה הטובה ביותר.

הגנה מפני איומים חיצוניים

שירותי מחשוב ענן - הגנה מווירוסים - שירות של שמירה על השרתים מפני ווירוסים שונים אשר עלולים לפגוע בהם ולהסב נזק לחברה בעזרת תוכנות האנטי ווירוס הטובות ביותר בעולם.

שירותי מחשוב ענן

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.