מאמרים

שירותי IT לעסקים - האם יש הבדל בצורך בין עסקים קטנים לגדולים?

 עסקים בסדר גודל בינוני ומטה (בעיקר העסקים הקטנים) מוצאים את עצמם, פעם אחרי פעם, מקנאים בעסקים הגדולים, מאחר והללו משופעים לא רק בתקציב, אלא גם בכל מה שאותו תקציב יכול לרכוש עבורם, שירותי IT לעסקים, כוח אדם מקצועי ומתאים, ציוד מחשוב חדיש ויעיל וכן הלאה. כיום, אחת מהמגמות הרווחות ביותר של חברות מובילות המציעות שירותי IT לעסקים, כמו C2k, המנוהלת ע"י יובל טל למשל, הוא הנגשת כל אותם ציוד וכוח אדם מקצועי, אשר נחשבים ל"מותרות" שברשותם של ארגונים גדולים, ולהפוך אותם לזמינים גם לחברות ולארגונים הקטנים. הן עושות זאת בפורמטי התקשרות שונים כמענה נקודתי לצורך לפי קריאה, לפי פרויקט ואף במיקור חוץ (אאוטסורסינג).

מהי חשיבותם של שירותי IT לעסקים קטנים ובינוניים?

רוב הפעילות של רוב העסקים הינה ממוחשבת ונסמכת על מידע הנצבר במערכת דרך מערכות CRM ומערכת נתונים ומידע אחרות. יצירתם של מאגרי המידע הנוצרים לאורך הפעילות הינה רק שלב אחד בדרך לשימוש בהם, מאחר ויש צורך גם לעשות "משהו" עם המידע הזה, על מנת שיהיה זמין ושמיש. צריך למיין אותו לפי פרמטרים מסוימים, לאחסן אותו, לאפשר גישה ממודרת אליו וכן הלאה. כל אלה הם דברים בהם עוסק איש ה-IT הארגוני בארגונים הגדולים. בארגונים קטנים, אמנם, כמויות המידע הנצברות הן קטנות יחסית, אבל חשיבותו עבור העסק או הארגון איננה פחותה מזו שיש לו בארגון גדול. ולכן, חוסר באיש IT מקצועי, מורגש במיוחד בעסקים ובארגונים הללו.

כיצד ניתן ליהנות מאיש IT מבלי להיאלץ להעסיקו כשכיר?

חברות המציעות שירותי IT לעסקים מאפשרות לכם לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה. אתם נהנים משירות מקצועי של איש IT, מבלי להיאלץ ולהעסיק את שירותיו במשרה מלאה כעובד שכיר (כנראה שלא צריך לספר לכם מהי עלות שכר אמיתית של איש IT, אפילו במשרה חלקית). כך, במקרה ואין לכם צורך באיש מקצוע במשרה מלאה, לא תצטרכו להחזיק אותו ולשלם את שכרו עבור משרה מלאה, מצד שני, תיהנו מכל השירותים, ממש כמו הארגונים הגדולים. 

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.