מאמרים

שירותי IT לעסקים - הדרך להצעיד את העסק שלך להצלחה!

שירותי IT לעסקים | C2Kכשהמחשוב נמצא בכל פינה ולמידע יש חשיבות רבה בהצלחת האסטרטגיה העסקית, אין זה פלא כי שירותי IT לעסקים נחשבים למאסט עבור כל עסק, לא משנה מה גודלו. עד לפני כעשור או שניים, שירותי IT נחשבו למותרות, שרק הארגונים הגדולים או הרשתות העסקיות יכלו להרשות לעצמם, אולם בימינו, כשמידע נחשב לתוצר הגדול אותו מייצר כל ארגון, שירותי IT לעסקים, בין אם InHouse ובין אם באאוטסורסינג, הם משהו שאף ארגון איננו יכול להסתדר בלעדיו. חלק גדול מהשירותים החיוניים הללו מסופקים לארגונים דרך חברות מקצועיות המתמחות באספקת פתרונות לשירותי מחשוב ותקשורת למגזר העסקי, כמו C2k, למשל,  המבצעת גם שירותים נוספים כמו מנהל רשת מחשוב, ובכך, נפתרות עבור העסק/הארגון הבעיות הכרוכות בהעסקת איש IT משלהם, על כל הכרוך בכך.

 

מה כוללים שירותי IT לעסקים?

למעשה, שירותי IT הוא שם כולל לכמות גדולה של שירותים שונים, אותם מבצעות חברות מקצועיות עבור העסקים או ארגונים המתקשרים איתן. סל שירותים זה משתנה בין עסק אחד לחברו, בהתאם לאופיו של העסק, גודלו, טיב פעילותו, תוכניות הצמיחה שלו וקריטריונים נוספים. לדוגמה - השנים האחרונות הביאו למודעות שלנו את תחום מחשוב הענן על סוגיו השונים. תחום זה הפך לחיוני במיוחד עבור עסקים המפעילים סוכנים או אנשי שירות בשטח או עסקים העובדים בצורת העסקה לא קונבנציונאלית (עבודה מהבית במקום מהמשרד, למשל). עסקים רבים לא הצליחו להתמודד עם אתגר המעבר לענן בכוחות עצמם, ולכן, החברות המתמחות בתחום תפרו לכל אחת מהן תוכנית צרכים מיוחדת ופרטנית, שמאפשרת לה לעשות את השימוש המתאים ביותר לה בפלטפורמת הענן.

 

מה מודל הפעולה של שירותים כאלה?

במרבית המקרים שירותי IT לעסקים פועלים במודל מיקור חוץ קבוע. מקרים אחרים (פרויקטים נקודתיים, למשל) מצריכים תוכניות התקשרות אחרות, אשר נתפרות בהתאמה לצרכים המחשוב והתקשורת של כל עסק. שירות כזה יכול ללוות אתכם מהבסיס (תכנון והקמת מערכת המחשוב או מערכת התקשורת) דרך טיפול נקודתי בבעיות ועד לפרויקטי התחדשות או מעבר לענן. למעשה, כאשר עסק נמצא בהתקשרות כזו, גם אם הוא עסק קטן, הוא יכול ליהנות מכל יתרונות הטכנולוגיה והמודרניזציה, ללא האתגרים והחסרונות שעלול להתלוות להם.


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.