מאמרים

שירות וירטואלי בענן

מחשוב ענן הפך היום לשיטת תפעול נפוצה ומקובלת של מידע. שירות וירטואלי בענן הוא בעל יתרונות רבים שמשחררים אתכם כבעלי העסק מכבלים רבים (תרתי משמע...) בהם הייתם קשורים עד היום. מחשוב ענן הוא חיבור לשרת הנמצא בחוות שרתים מרוחקת ומאפשר את שמירת כל המידע ששמור או היה צריך להיות שמור במחשבי החברה על גבי שרת חזק ומאובטח. הגישה אליו היא דרך רשת האינטרנט ומתאפשרת מכל מקום. חברת C2K של יובל טל מספקת מגוון שירותי מחשוב, ביניהם גם שירות וירטואלי בענן. חברה זו נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ותספק לכם שירות מקצועי ותואם את הצרכים שלכם.


לאפשר גמישות ויעילות בעבודה

שירות וירטואלי בענן מאפשר לכם קודם כל גמישות ויעילות בעבודה. הדינמיות הקיימת היום במקומות עבודה, התנועה הרבה ובכלל התקשורת האינטרנטית שהפחיתה מאוד בחשיבותו של מיקום גיאוגרפי ומאפשרת תקשור קל ומהיר גם בין נקודות גיאוגרפיות מרוחקות ללא ספק משפיעות על חברות ועסקים. איש המכירות שלכם צריך לעדכן פרט מסוים לגבי לקוח כשאינו נמצא בחברה? עם שירות וירטואלי בענן מתאפשרת לו גישה למידע השמור במחשבי החברה מכל מחשב. אתם נמצאים בחו"ל ורוצים להתעדכן בנתונים ובמידע השמור במחשב החברה? עם מחשוב ענן תוכלו להגיע אל המידע.


שירות וירטואלי בענן לשמירת המידע

מעבר לגישה הקלה אל קבצי החברה והמידע השמור על מחשבי החברה, שירות וירטואלי בענן מהווה עבורכם לא רק רשת אינטרנט אלא גם רשת ביטחון. באמצעות שמירת המידע בענן אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע הקיים במחשבי החברה הוא מגובה וגם אם קרתה תקלה וקבצים או מידע נמחקו, הם שמורים ברשת באמצעות השרת הוירטואלי כך שהגישה אליהם אפשרית גם אם חלילה שריפה פרצה בחברה וכל הציוד נהרס.


חיסכון בעלויות ודינמיות

כל עוד היה צורך בשרתים פיזיים, חברות רבות רכשו שרתים המתאימים במקום האחסון שלהם לצרכים של חברות גדולות, זאת כדי שלא יהיה צורך בהחלפת השרת עם צמיחת החברה. עם שירות וירטואלי בענן אין צורך בכך. אתם יכולים לרכוש את החבילה המתאימה לכם ביותר כרגע ובשעת הצורך להגדיל אותה עד כמה שתצטרכו. כך אתם מקבלים את השירות הטוב והמתאים לכם ביותר לכל רגע.
 

שירות וירטואלי בענן

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.