שירותי מחשוב שירותי מחשוב
הקמת רשתות שירותי מחשוב שרתים וירטואלים שירותי מחשוב ענן גיבוי נתונים שירותי תמיכה מרחוק ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב מרכזיה טלפונית – מה חשוב לדעת? שירותי ענן לעסקים – כל מה שחשוב לדעת מנהל רשת מחשוב חשיבות התפקיד חברות אבטחת מידע התאמה אישית לצרכי העסק מרכזיה לעסק – האפשרויות השונות שירותי it  לעסקים – מה חשוב לדעת? שירותים לעסקים והשפעתם על התנהלות העסק שירותי ענן לעסקים קטנים – קבלת ההחלטות הנכונות שירותי ענן לעסקים – כל הפרטים החשובים

שרתים וירטואלים

חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ, מציעה לכם שירות של הקמה ותחזוקת שרתים ייעודיים וכן הקמה, ניהול ותחזוקת שרתים ווירטואליים VPS Server אשר יפעלו בצורה רציפה וללא כל תקלות. כמו כן, חברת C2K מספקת שירותים של אירוח שרתים, ניהול שרתים, וווירטואליזציה של שרתים בחוות שרתים מאובטחת Data Center בעלת סטנדרטים גבוהים במיוחד. 

השירות מיועד לחברות המעוניינות להקים שרתים יעודיים או שרתים ווירטואלים המספקים רמת ביצועים ואבטחת מידע גבוהה במיוחד. שרתים ווירטואלים הינם כיום הפיתרון המיטבי להחלפת שרתים פיזיים תוך גמישות מירבית והוזלת עלויות תחזוקת השרת.

לשם כך, אנו מעמידים לרשותכם כבר בשלב ההקמה אנשי סיסטם מנוסים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. צוות הסיסטם שלנו כולל מומחים בתחום התקשורת, אבטחת מידע, דואר אלקטרוני, מערכות אינטרנט, בסיסי נתונים, חומרה ועוד. בנוסף, אנחנו מתקינים תוכנות הגנה מיוחדות ומתקדמות על מנת להבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

שירותים וירטואלים

 

 

 

 


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.