מאמרים

שרת בענן: אחסון ואבטחת מידע

שרת בענן הוא שרת מרוחק, שבו ניתן לאחסן מידע בלי צורך להחזיק שרתים מקומיים, עם כל המאמץ וההוצאות הכרוכים בכך. מה היתרונות של שרת מרוחק בענן? היכן ניתן לקבל שירותי אחסון בענן באיכות הטובה ביותר? בשורות הבאות נעסוק על קצה המזלג בתחום המורכב הזה.

שרת מרוחק בענן – כל היתרונות

שרת מרוחק מהווה פיתרון אידיאלי למגוון רחב של מוסדות ועסקים. בין השאר ניתן למנות את סוגי העסקים הבאים:

עסקים קטנים: עסק קטן נדרש למצוא פתרונות מחשוב שיתאימו להיקף הפעילות שלו וליכולת הפיננסית שלו. עלות אחזקת שרתי מחשב בעסק עשויה להיות גבוהה, כיון שהעסק נדרש לממן גם את מנהל שירות הנתונים מחד אחד, ואת כל נושא האבטחה מצד שני. שרת בענן פותר את הבעיה הזאת בלא צורך בעלויות הגבוהות של אחזקת אנשי אבטחת מידע. זאת, כיון שהחברה המפעילה את השרת מחזיקה אנשי מחשבים משלה, הנותנים מענה ללקוח.

עסקים סיטונאים וקמעונאים: מדובר בעסקים שנדרש להם בסיס נתונים מצומצם ולא שווה להם להחזיק בשבילו אנשי אבטחת מידע שההוצאות בגינם גבוהות מעבר ליכולת שלו.

עסקים בינוניים וגדולים: עסקים רבים מסרבים להעמיס על עצמם את נושא השירות ואינם מעוניינים לקחת על עצמם את תחום המחשוב ולעסוק בו, הן מפאת חוסר ידע והבנה והן מפאת חוסר הרצון להתעמק.

שרת בענן וחיסכון בעלויות אחסנה ואבטחה

היתרון עבור מרבית סוגי העסקים שהוזכרו לעיל, מתבטא בשילוב המוצלח שבין חיסכון בעלויות אחסנת המידע ובעיקר אבטחת המידע. ההיגיון מאחורי התועלת של שרת בענן הוא שאנשי אבטחת מידע איכותיים ביותר, עשויים לסייע למספר גדול של עסקים בעת ובעונה אחת. כל פיתרון שיימצא עבור עסק אחד, יוכל להיות מיושם במהירות גם בעסקים אחרים.

לא מעט חברות מאפשרות לעסקים ולמוסדות לרכוש שרת בענן וליהנות בתוך כך מרמה גבוהה של ביטחון. עם החברות הללו ניתן למנות את חברת c2k בבעלותו של יובל טל. החברה קיימת ופעילה בתחום מזה 20 שנה. לעובדי החברה ניסיון רב הן בטיפול בתקלות מחשב והן בתחום אבטחת המידע. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד לקראת שדרוג איכות האחסנה ואבטחת המידע, מכל מקום ובכל זמן.

שרת בענן | C2K


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.