שירותי מחשוב שירותי מחשוב
הקמת רשתות שירותי מחשוב שרתים וירטואלים שירותי מחשוב ענן גיבוי נתונים שירותי תמיכה מרחוק ענן גיבוי ומדוע הוא חשוב מרכזיה טלפונית – מה חשוב לדעת? שירותי ענן לעסקים – כל מה שחשוב לדעת מנהל רשת מחשוב חשיבות התפקיד חברות אבטחת מידע התאמה אישית לצרכי העסק מרכזיה לעסק – האפשרויות השונות שירותי it  לעסקים – מה חשוב לדעת? שירותים לעסקים והשפעתם על התנהלות העסק שירותי ענן לעסקים קטנים – קבלת ההחלטות הנכונות שירותי ענן לעסקים – כל הפרטים החשובים

שירותי תמיכה מרחוק

חברת C2K מחשבים 2000 בע"מ, מפעילה מוקד Helpdesk מאוייש ומקצועי המעניק לכם מענה ראשוני מיידי לכל תקלה ובעיה בעזרת התחברות מרחוק. בכך עומד לרשותכם מענה וגיבוי טכני מלא בזמן אמת.

שרות התמיכה מרחוק כולל תמיכה ברמת השרתים, תחנות העבודה והתקשורת תוך השתלטות מרחוק על ידי צוות טכני מקצועי ומיומן. השירות כולל טיפול הן בבעיות מינוריות כמו שליחת וקבלת דוא"ל, ביצוע הדפסות, טיפול באיטיות מחשבים וטיפול בהתקפות ווירוסים ועד למתן פתרונות לתקלות מהותיות בחומרה או בתוכנה, כגון: שרת רשת תקול, התקנת תוכנות, קריסת שרתים ועוד.

יתרונות שירותי התמיכה מרחוק

  • מענה וגיבוי טכני - צוות חברת C2K זמין מיידית לרשותך 
  • מענה מקצועי - טיפול על ידי מומחים המכירים היטב את המערכות שלכם
  • זמינות מלאה - שירות ותמיכה 24/7 (בתוספת תשלום)
  • שירות שאינו תלוי מקום - השירות ניתן ללא קשר למקום הימצאותכם
  • ניטור ובקרה - מערכת ניטור שרתים ותחנות עבודה לקבלת התרעות בזמן אמת

בהליך הטיפול בבקשה או בתקלה, צוות המומחים של חברת C2K מתחבר למחשב שלך, באישורך בלבד, ללא צורך בהתקנת כל תוכנה או חומרה. הצוות מאתר את התקלה ופותר אותה. זאת, ללא מעורבות של גורמים מתוך האירגון שלכם כמו בשירותי תמיכה טלפונית. הטיפול באמצעות התמיכה מרחוק מתבצע תוך זמן קצר מרגע קבלת הפנייה ובמידה ולא ניתן לפתור את התקלה מרחוק שולח אליכם טכנאי במהירות.

שירותי תמיכה מרחוק


 הנכם מוזמנים 

ליהנות משירות מקצועי ואיכותי שיעניק לכם שקט נפשי
ויתרונות תחרותיים בתחום המיחשוב בחברתכם.